Elektrikà¡r

Saskatchewan, Canada

Job Description

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce
R2 Kriváň - Mýtna

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou

Ponúkaný plat
od 5,50 EUR/hod. v závislosti od predošlých skúseností je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky.

Náplň práce a zodpovednosti
Rozširujeme stavebné partie o šikovných elektrikárov, vašou pracovnou náplňou bude hlavne:

  • opravy elektrických zariadení na prevádzke,
  • opravy porušených napájacích káblov,
  • elektrické inštalácie, opary, revízie,
  • dohľad nad fungovaním el. strojov, prístrojov a zariadení na výrobnej prevádzke,
  • plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.
Miesto výkonu práce: R2 Kriváň - Mýtna, Košťany nad Turcom (okres Martin), Žilina. Práca si vyžaduje cestovanie za stavebnými zákazkami v rámci Slovenska, ubytovanie a dopravu Vám zabezpečíme. Pozíciu obsadzujeme pre náš závod Žilina. Zamestnanecké výhody, benefity
  • práca v stabilnej stavebnej spoločnosti, ktorá má viac ako 69-ročnú históriu pôsobenia na slovenskom i zahraničnom stavebnom trhu
  • mzda vyplatená vždy včas so všetkými príplatkami v zmysle Zákonníka práce (cestovné náhrady, stravné, nadčasové hodiny)
  • pravidelné školenia s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii,
  • príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • zabezpečené ubytovanie a doprava na miesto stavby

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
SOU

Zameranie / odbor
elektrotechnické

Vodičský preukaz skupiny B

Prax na pozícii / v oblasti
minimálne 2 roky na obdobnej pozícii

Iné požiadavky
  • osvedčenie „samostatný elektrotechnik“ - vyhláška 508 § 22

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • fyzická zdatnosť
  • spoľahlivosť, praktické myslenie
  • samostatnosť, zodpovednosť

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce sa viaže na aktuálne stavebné zákazky v rámci pôsobnosti závodu Žilina a bližšie bude špecifikované na pohovore. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať na nižšie uvedený kontakt alebo na adresu kariera@doprastav.sk

Beware of fraud agents! do not pay money to get a job

MNCJobz.com will not be responsible for any payment made to a third-party. All Terms of Use are applicable.

Job Detail

  • Job Id
    JD2005933
  • Industry
    Not mentioned
  • Total Positions
    1
  • Job Type:
    Full Time
  • Salary:
  • Employment Status
    Permanent
  • Job Location
  • Education